شما اینجا هستید : دی جی برق  -> چراغ خطی و زیر کابینتی ال ای دی

خرید چراغ خطی و زیر کابینتی ال ای دی با قیمت عالی

نورپردازی زیر کابینتی از مهم ترین کاربرد چراغ خطی ال ای دی هستند. البته باید بگوییم که برخلاف لامپ‌های پیچ‌دار استاندارد، نصب و راه‌اندازی چراغ خطی و زیر کابینتی ال ای دی کمی پیچیده تر است. ما در این راهنما برای کمک به شما در انتخاب و نصب چراغ های خطی مناسب زیر کابینت، اطلاعاتی را گردآوری کرده ایم.
نمونه عکس چراغ های خطی و زیر کابینتی ال ای دی
مزایای نورپردازی زیر کابینت
همانطور که از نام آن پیداست، روشنایی زیر کابینتی به چراغ هایی اطلاق می شود که در زیر کابینت نصب می شوند و در نتیجه فاصله بین کابینت های بالایی و کابینت های پایینی را روشن می کنند. بیشتر در قسمت هایی استفاده می شوند که به نور بیشتری برای تهیه و دیزاین غذا نیاز است. 
نورپردازی زیر کابینت چندین مزیت متمایز دارد:
اولا: روشنایی زیر کابینت بسیار کارآمد است؛ بهتر است به جای تعداد زیادی لامپ در سقف و دیوار های آشپزخانه، از تکنیک روشنایی خطی و چراغ های ال ای دی استفاده کنید که مصرف برق بسیار کمی نیز دارند.
عکس چراغ های خطی و زیر کابینتی ال ای دی
دوما : استفاده از چراغ های خطی و زیر کابینتی ال ای دی، تکنیکی بسیار کارآمد در نحوه نورپردازی صحیح است و راندمان کار را به شدت بالا می برد. منظور ما از راندمان در اینجا، لزوماً به بازده الکتریکی (مثلاً ال ای دی در مقابل هالوژن) اشاره ندارد، بلکه بیان کننده این واقعیت است که روشنایی زیر کابینت، نور را به جایی که لازم است (یعنی پیشخوان آشپزخانه) هدایت می کند، بدون اینکه در قسمت های دیگری که نیازی به روشنایی نیست، نور زیادی هدر رود. مانند لامپ های سقفی یا رومیزی که نور را در همه جا پراکنده می کنند و به این ترتیب نور زیادی به هدر می رود.
چراغ  زیر کابینتی
سوما : نورپردازی زیر کابینتی از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است. نه تنها روشنایی و فضای کلی آشپزخانه شما را زیبا می سازد، بلکه خبری از هیچ گونه سیم و کلید و پریز اضافی هم نیست و تنها چیزی که شما می بینند نور خوب و درخشانی است که به سمت پایین پیشخوان هدایت می شود.
تصویر چراغ های خطی و زیر کابینتی
انواع نورپردازی زیر کابینتی
مدل چراغ های زیر کابینتی کوتاه و استوانه ای شکل (شکل یک توپ هاکی) با قطر 2-3 اینچ است. معمولاً از لامپ های ال ای دی، هالوژن و زنون استفاده می کنند که قابلیت ارائه 10 تا 60 وات روشنایی را دارند. این لامپ ها معمولاً با استفاده از پیچ‌های کوچکی که همراه محصول ارائه می‌شوند، روی قسمت زیرین کابینت نصب می‌شوند. امروزه، چراغ‌های لامپ ال‌ای‌دی بر بازار چراغ های زیر کابینی و خطی تسلط یافته اند و عملکردی بسیار بهتر را در  مقایسه‌ با سایر لامپ های هالوژنی و زنون را در مصرف انرژی ارائه می‌کنند.
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس برند
تماس با ما
تهران: شهرری. میدان نماز. کوچه سالاری. بین رستمی فر و عباسی. پشت مسجد ارشاد
09368190002
09368190005
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دیجی برق می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح