شما اینجا هستید : دی جی برق  -> لامپ و چراغ ال ای دی پارکینگی

خرید لامپ و چراغ ال ای دی پارکینگی با عالی ترین قیمت و گارانتی معتبر

حتما تا به امروز، متوجه لامپ های خطی که به صورت موازی در سقف پارکینگ های طبقاتی کار شده است، بوده اید. روشنایی پارکینگ ها در گذشته، با استفاده از لامپ های رشته ای و نورافکن ها تامین می شد. اما با ظهور لامپ های ال ای دی در بازار که طول عمری چندین برابر سایر لامپ ها داشتند، استفاده از روشنایی چراغ های فلورسنت و هالوژنی منسوخ شد و چراغ های ال ای دی دار خطی جایگزین آن ها شدند. البته کاربرد چراغ های خطی ال ای دی تنها در پارکینگ ها نیست؛ این لامپ ها می توانند در مراکز خرید و ارگان ها، کافه ها، استخر های سرپوشیده و غیره مورد استفاده قرار گیرند.
لامپ پارکینگی
لامپ های ال ای دی پارکینگی منابع بسیار کارآمد و بادوام نور هستند که در یک محفظه باریک، به صورت پیوسته در کنار هم قرار می گیرند. به این صورت یک لامپ ال ای دی خطی را می سازند. همانطور که می دانید، استفاده از روشنایی خطی در گذشته نیز مرسوم بوده است و نورافکن ها نمونه بارز آن هستند. اما میزان هدر‌رفت نور در این لامپ ها بالا بود که از لحاظ اقتصادی اصلا به صرفه نیست. بنابراین متخصصان در حوزه صنایع الکتریکی با بسط دادن همین مفهوم ساده (منظور طراحی روشنایی خطی است)، لامپ های ال ای دی خطی را وارد بازار کردند که طرز کارکرد صنایع مرتبط به روشنایی را به کلی تغییر داد.
لامپ ال ای دی پارکینگی
انواع لامپ های پارکینگی خطی
نورپردازی خطی می تواند احساس یک فضا و ویژگی ها را به طور قابل توجهی در معماری معاصر تغییر دهد. انواع روش های نورپردازی خطی با مدل لامپ های زیر قابل اجراست:
روشنایی خطی معلق - روشنایی خطی توکار - روشنایی خطی سطحی - روشنایی خطی مدولار - نورپردازی نواری
عکس لامپ led پارکینگی
روشنایی خطی را می توان در انواع سبک ها، طول ها و ترکیب ها نصب کرد تا نور فضای مدنظر شما را افزایش دهد. لامپ های پارکینگی خطی، هم برای سقف های کوتاه . هم برای سقف های بلند مناسبند. 
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس برند
تماس با ما
تهران: شهرری. میدان نماز. کوچه سالاری. بین رستمی فر و عباسی. پشت مسجد ارشاد
09368190002
09368190005
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دیجی برق می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح