شما اینجا هستید : دی جی برق  -> چراغ ریلی

خرید چراغ ریلی و فروشگاهی با قیمت عالی و بهترین کیفیت

نور یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی است که اغلب نادیده گرفته می شود. نورپردازی با چراغ های ریلی، یک راه مقرون به صرفه، جذاب و ساده برای بهبود روشنایی خانه و طراحی کلی است. علاوه بر کاربردی، شیک و همه کاره بودن، نصب چراغ ریلی آسان است و نیاز به حداقل تغییر در سقف و دیوار خانه شما دارد. از برجسته کردن عکس ها و آثار هنری با قاب مورد علاقه خود گرفته تا تبدیل آشپزخانه شما به یک فضای کاری کاربردی و شیک، ما انتخاب چراغ های ریلی را به شما پیشنهاد می کنیم.
خرید چراغ ریلی
مزایای نورپردازی با چراغ ریلی
همه کاره بودن : از چراغ‌های ریلی می‌توان برای روشن کردن هر فضا، از راهروی تاریک گرفته تا دفتر، اتاق نشیمن دنج، یا برجسته کردن آثار هنری زیبا و عکس‌های خانوادگی استفاده کرد. هیچ عملکرد یا مکان خاصی برای استفاده از چراغ های ریلی وجود ندارد و در همه جا قابل استفاده اند.
چراغ ریلی و چراغ فروشگاهی
نصب آسان : یکی از بزرگترین مزایای نورپردازی با چراغ های ریلی، نصب آسان آن است. این مزیت به شما امکان می دهد نور اتاق خود را به طور چشمگیری افزایش دهید بدون اینکه کار الکتریکی سخت یا برش در سقف شما انجام شود.
تنظیم جهت نوردهی : نورپردازی با این چراغ ها، به شما این امکان را می‌دهد که تغییرات سریع و آسانی را در محیط روشنایی خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر جای میز ناهارخوری خود را تغییر دادید، با تغییر جهت این چراغ ها، می توانید محیط مورد نظرتان را روشن کنید.
ایده آل برای لامپ های LED : هنگامی که نوبت به انتخاب لامپ برای پایه ریلی شما می رسد، LED ها بهترین گزینه شما هستند. کارشناسان نور اکیدا استفاده از لامپ‌های LED با چراغ‌های ریلی را توصیه می‌کنند؛ زیرا این لامپ‌ها در گستره‌های پرتو، لومن، اندازه‌ها و دمای رنگ‌های مختلف موجود هستند. لامپ‌های ال‌ای‌دی هنگام برجسته‌سازی آثار هنری بسیار مهم هستند، زیرا خروجی حرارت کم از آن ها، از آسیب دیدن آثار هنری با ارزش جلوگیری می‌کند.
عکس چراغ ریلی
بهترین اندازه برای هر خانه : این چراغ ها در طول های 2، 4، 6 و 8 فوت موجود هستند و می توانند برای ایجاد هر طولی به هم متصل یا از هم جدا شوند. برای سقف‌های پایین‌تر، بهتر است سر شیک و کوچکی انتخاب کنید و برای سقف‌های بلند یا طاق‌دار، سرهای بزرگ توصیه می‌شود.
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس برند
تماس با ما
تهران: شهرری. میدان نماز. کوچه سالاری. بین رستمی فر و عباسی. پشت مسجد ارشاد
09368190002
09368190005
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دیجی برق می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح