شما اینجا هستید : دی جی برق  -> محافظ برق کولر گازی

خرید و قیمت محافظ برق کولر گازی به قیمت عالی و بهترین کیفیت

محافظ برق کولر گازی برندهای معتبر پارت الکتریک ، بهداد، تیراژه دوشاخه دار تک خانه، محافظ ترمینالی مغزی پلی آمید و سرامیک محافظ برق کولر گازی برای جلوگیری از نوسان الکتریسیته از انواع کولر گازی ها پشتیبانی میکند با 16 آمپر توان مصرفی از خراب شدن احتمالی دستگاه بر اثر نوسان برق جلوگیری میکند.
محافظ کولر گازی
محافظ برق کولر گازی  ابزاری برای محافظت از وسایل سرمایشی و گرمایشی در مقابل تغییرات ناگهانی ولتاژ برق است. از محافظ برقی که مخصوص کولر گازی است در وسایل دیگری مانند سولاردوم و ماکروفر هم استفاده می‌شود. این وسایل مقاومت کمی در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ برق دارند و چنانچه به یک‌باره به آنها شوک الکتریکی وارد شود، ممکن است خراب شده و از کار بیفتند. به همین جهت از محافظ برق در آنها استفاده می‌کنند تا بدون دخالت انسان بتوان این شوک‌ها را مهار کرد. محافظی که برای کولر گازی و وسایلی که نام بردیم ساخته می‌شود، از آنها در برابر نوسان ولتاژ برق 220 ولت شهری محافظت می‌کند. این محافظ زمان‌هایی که ولتاژ برق زیر 180 ولت و بالاتر از 245 ولت است بدون اینکه انسان بخواهد وسایل را خاموش کند، جریان برق را قطع خواهد کرد. از آنجا که کولر گازی، مایکروفر و سولاردوم قیمت بالایی دارند، اهمیت دارد که محافظ برق داشته باشند تا مبادا مشکلاتی به خاطر شوک‌های الکتریکی در آنها به وجود آمده و هزینه‌های تعمیر بسیاری روی دست صاحبان‌شان بگذارند.

محافظ برق کولر گازی چیست؟

محافظی که برای کولر گازی‌ها، سولاردوم و همچنین ماکروفرها استفاده می‌شود به سایر محافظ‌ها شبیه است. از آنجا که وسایلی مذکور حساسیت بالایی دارند اهمیت دارد که ولتاژ خاصی در محافظ‌های‌شان استفاده شود. زمانی که ولتاژ برق به زیر 180 ولت یا بالای 245 ولت می‌رسد، امکان ایجاد شوک الکتریکی به وجود آمده و دستگاه ممکن است آسیب ببیند. به همین دلیل محافظ‌ها باید بتوانند میزان ولتاژ را کنترل کرده و ارزیابی کنند تا از محدوده خاص خارج نشود.
خرید محافظ کولر گازی
خروجی برق در این محافظ کولر گازی با شدت جریان 16 آمپر است و بدنه‌ای که برای محافظ ساخته و تولید می‌شود به گونه‌ای است که بتواند مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته باشد.
محافظ‌ها در دو دسته مختلف دسته‌بندی می‌شوند:
محافظ‌های هوشمند که چراغ LED و نمایشگر دارند
محافظ‌های معمولی که چراغ LED دارند اما فاقد نمایشگر هستند
 

محافظ هوشمند برق کولر گازی

محافظ‌های هوشمند کولر گازی از انواع محافظ برق هستند که علاوه بر چراغ LED دارای نمایشگر نیز می‌باشند. این نمایشگرها وضعیت کارکرد محافظ را نمایش می‌دهند. محافظ برق در کولرگازها دارای چراغی با سه رنگ هستند که در زیر در مورد هر یک از این رنگ‌ها توضیح می‌دهیم:
زمان‌هایی که چراغ نمایشگر به رنگ سبز است می‌توانید اطمینان داشته باشید که وضعیت ولتاز برق در حالت عادی می‌باشد
زرد شدن چراغ نشانگر وضعیت تعمیر است. معمولا وقتی چراغ زرد می‌شود که محافظ خاموش شده و شما مجددا آن را روشن می‌کنید. در چنین حالتی چراغ حالت انتظار را نشان می‌دهد. وقتی که چراغ زرد است، محافظ مانع افزایش ناگهانی ولتاژ می‌شود و همین کار باعث پیشگیری از آسیب‌های احتمالی به کولر یا وسایل دیگر می‌شود
وقتی که ولتاژ افت کند یا بیشتر از حد مجاز شود (زیر 180 یا 245 ولت) چراغ فورا قرمز رنگ می‌شود. در این زمان دستگاه خاموش شده و محافظ نیز از ورود جریان و ولتاژ جلوگیری می‌کند. چنانچه ولتاژ دوباره معمولی شده و به حالت نرمال برگشت، در ابتدا چراغ زرد شده و بعد از گذشت چند دقیقه سبز خواهد شد. وقتی که این اتفاق بیفتد، دستگاه مجددا روشن شده و شروع به کار خواهد کرد.
محافظ کولر گازی

ویژگی‌های محافظ برق کولر گازی خوب

چنانچه قصد خرید محافظ برق برای کولر گازی دارید باید به برخی نکات توجه کنید تا مناسب‌ترین محافظ را بخرید. چنانچه محافظی خریداری کنید که نتواند ولتاژ‌های ورودی را کنترل کند، ممکن است کولر گازی شما آسیب دیده و برایش مشکلات جدی پیش بیاید. مثلا ممکن است محافظ‌های بخرید که در برابر جریان بیشتر از 240 ولت مقاومت نکرده و کارکرد خود را از دست می‌دهند. در چنین مواقعی ممکن است دستگاه شما هم آسیب ببیند. برای جلوگیری از این اتفاق، باید دقت بسیاری در خرید محافظ برق داشته باشید. در زیر ما ویژگی‌های محافظ برق مناسب برای کولر گازی را ذکر کرده و توضیحاتی در موردشان خواهیم داد.

قیمت محافظ کولر

مقاومت در برابر شدت جریان
محافظ مناسب برای کولر گازی توان کافی در برابر ولتاژ 16 آمپر را دارد. چنانچه قصد خرید محافظ برق کولر گازی دارید، محافظ‌های 16 آمپر بخرید. این ویژگی روی محافظ‌ها درج می‌شود، پس حتما قبل از خرید به آن توجه کنید.
میزان ولتاژ در خروجی
اگر محافظ برق ولتاژ خروجی کمی داشته باشد، نمی‌توانید از دستگاه انتظار عملکرد مناسبی داشته باشید. وسایلی مثل کولر گازی برای اینکه روشن شده و کار کنند نیاز به ولتاژی بین 175 تا 245 آمپر دارند. چنانچه میزان ولتاژ خروجی محافظی که می‌خرید کمتر از 175 باشد، نمی‌توان انتظار داشت که دستگاه روشن شود. پس در هنگام خرید محافظ حتما به این نکته که میزان ولتاژ خروجی آن چقدر است توجه کنید.
جنس بدنه محافظ
بدنه محافظ خریداری شده باید مقاومت بالایی داشته باشد تا در زمان ایجاد حرارت آتش نگیرد. زمانی که بدنه محافظ ضعیف باشد، حرارت به سیم‌های داخلی آن رسیده و در نهایت آتش خواهد گرفت. این موضوع می‌تواند خسارات جدی به بار بیاورد. پس در هنگام خرید حتما از کارشناس فروش در مورد جنس بدنه محافظ برق کولر گازی سوالاتی بپرسید.

بهترین برند محافظ برق کولر گازی

در خرید محافظ برای دستگاه‌هایی مثل سولاردوم، ماکروفر و کولر گازی دقت کافی داشته باشید چرا که این دستگاه‌ها قیمت زیادی دارند و چنانچه آسیب ببینند خسارات زیادی به بار می‌آورند. برندهای مختلف و معتبری برای این دستگاه‌ها محافظ ساخته و عرضه می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به پارت الکتریک، سارا و فردان الکتریک اشاره کرد. این برندها مدلهای مختلفی از انواع محافظ را تولید کرده و در بازار ایران به فروش می‌رسانند.
محافظ کولر گازی
هر کدام از برندهای معتبر تولید محافظ برق کولر گازی مزایای مخصوص به خود را دارند اما توجه کنید که در خرید حتما به محبوبیت برند توجه کنید. اینکه چقدر مشتریان راضی داشته یا مصرف‌کنندگان آنها از خریدشان رضایت داشتند اهمیت بسیاری دارد. پس از توجه به محبوبیت برند، به مشخصات درج شده روی محافظ‌ها توجه کنید تا مناسب‌ترین محافظ را خریداری نمایید.

محافظ برق کولر گازی، افزایش طول عمر کولر گازی

با خرید محافظ برق کولر گازی مناسب موجب افزایش عمر این وسیله می‌شوید. کولر گازی جزو وسایل گرانقیمت است که تعمیر آن نیز هزینه‌های زیادی در پی دارد. با خرید یک محافظ خوب و مناسب می‌توانید از بروز خطرات احتمالی برای آن جلوگیری کرده و سلامت دستگاه را تضمین کنید. محافظ‌ها نقش سپر بلای دستگاه‌های الکترونیکی و الکتریکی منزل شما را بازی می‌کنند پس استفاده از آنها اهمیت زیادی دارد. چنانچه تمایل به خرید محافظ برق کولر گازی دارید، می‌توانید از طریق همین سایت خریدتان را انجام دهید. چنانچه نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

خرید انواع محافظ کولر گازی

گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس برند
تماس با ما
تهران: شهرری. میدان نماز. کوچه سالاری. بین رستمی فر و عباسی. پشت مسجد ارشاد
09368190002
09368190005
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دیجی برق می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح